Překvapuje mě, že tady o tom nezaznělo ani slovo, to že nás o změně David neinformoval, mi přijde jako výraz neúcty ke zdejší komunitě. https://byznys.ihned.cz/c1-66820...zakladatel  .

Cestujlevne.com dočasně končí

Založil ve fóru Cestujlevne.com

tonic napsal(a):

[citace="doctorex"]

A jen den od narozenin Adolfa Hitlera.

Presne postupka

Hitler 20/4 

Ja s Alzbetou II. 21/4 

Lenin 22/4

[/citace]

já 19.4.

0 Citovat

Breathe napsal(a):

[citace="doctorex"]

A jen den od narozenin Adolfa Hitlera.

Tady někdo nepochopil, že "April 21" bylo myšleno od dubna roku 2021 a ne od 21. dubna. 🤦‍♂️

[/citace]

Zásah, křižník potopen. Uznávám.

0 Citovat

:D no comment, ale uznavam, ze jsem to mohl napsat lip - nicmene 21.4. bych napsal 21st April, ne April 21.. :)

Piva uznavam pravoplatne za tvoji vyhru Eremi.. :) Tenhle ctvrtek jsem si s rodinou mel vezt zadek businessem na Havaj, trochu me mrzi, ze jsem to nevyhral ja :D listopadovych 14 dnu na Floride jsem mentalne odepsal uz dopredu, ale ta Havaj me stve neskutecne..

Zas na druhou stranu jsem se aspon zabavnou metodou navzdy naucil, kdy ma narozky Fuhrer, kdy Lenin a kdy Tonicovi :D:D:D

0 Citovat

No tak osobně bych taky rád svou výhru oželel a vyměnil za možnost cestovat, bohužel si budeme muset ještě nějakej ten pátek počkat. Tak třeba to někdy ztrestáme spolu při pití na lepší časy :))))

0 Citovat

no mne to az teraz doplo :D 

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

:D no comment, ale uznavam, ze jsem to mohl napsat lip - nicmene 21.4. bych napsal 21st April, ne April 21.. :)

April 21 píšou třeba Američané

0 Citovat

Vždycky mě fascinuje, kolikrát lze v jednom tématu změnit téma :D

0 Citovat

A potom něco hledej...

0 Citovat

Deny napsal(a):

April 21 píšou třeba Američané

Chapu ze moje psana cestina neni idealni, ale zatim jsem pasem, narodnosti i dusi 100% Cech :D (i kdyz s Nemecko / Ruskymi koreny, ktere ale sahaji nastesti pres 70-120 let zpatky, takze jsem z Ruske strany podedil pouze lasku k alkoholu a neduverivost k Nemcum a z Nemecke strany jsem podedil smysl pro poradek a lasku k nemeckemu autoprumyslu)..

David Eiselt napsal(a):

Vždycky mě fascinuje, kolikrát lze v jednom tématu změnit téma :D

Tak vzhledem k objemu letecke prepravy budme radi za ta alternativni temata, jinak by tu bylo davno mrtvo :D

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Tak vzhledem k objemu letecke prepravy budme radi za ta alternativni temata, jinak by tu bylo davno mrtvo :D

[/citace]

 

Tak nějak

0 Citovat

Tohle je zbytečné strašení lidí. 

V Rusku už mají vakcínu dávno vyvinutou. Ale svět jí z politických důvodů odmítá.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Tohle je zbytečné strašení lidí. 

V Rusku už mají vakcínu dávno vyvinutou. Ale svět jí z politických důvodů odmítá.

Vyvinutou, ale ne otestovanou, kvuli tomu ji svet odmita..

Dalsi problem je, ze kdyz budes mit jakykoliv adverse effect po vakcine Pfizer / JJ, tak si minimalne vydelas na hezky duchod pro sebe a potomky, zatimco kdyz ti po Sputnik V narostou prsa a oslepnes, tak dostanes maximalne Putinovu fotku s brailovym venovanim... ;) Druha nejlepsi vakcina je ta, co vyviji Severokorejske ministerstvo zdravotnictvi :D

Pokud se nekdo malinko vyznate v problematice ockovani, doporucuju denne aktualizovane shrnuti NYT:

https://www.nytimes.com/interact...acker.html

Pokud ne, aspon tam uvidite, jake vakciny se testuji v jake fazi klinickych testu a ETD.

0 Citovat

Severokorejské ministerstvo zdravotnictví žádnou vakcínu nevyvíjí, protože Severní Korea problém s koronavirem nemá.

0 Citovat

Rusová mají očkování a zároveň rekordní nárůsty nemocných. Málo očkují nebo jim nefunguje?

0 Citovat

Tak jistě, na něco takového si žádný imperialistický virus netroufne!

https://www.youtube.com/watch?v=e5AmETxgW4c

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Severokorejské ministerstvo zdravotnictví žádnou vakcínu nevyvíjí, protože Severní Korea problém s koronavirem nemá.



:D :D 

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Severokorejské ministerstvo zdravotnictví žádnou vakcínu nevyvíjí, protože Severní Korea problém s koronavirem nemá.

 

Jasně, tam se to léčí popravou :-)

0 Citovat

tramin napsal(a):

Jasně, tam se to léčí popravou :-)

 

:D:D:D

0 Citovat

Alespoň tam mají jasný a předem stanovený plán podle kterého postupují. Myslím, že je to lepší než populistická rozhodnutí na základě nahodilých marketingových výzkumů jako u nás.

Jinak Rusko už má ty vakcíny dvě a třetí už je na cestě. To je efektivita. A u nás pořád nic, asi proto, že tady máme místo geroje Putina jen máčo Babiše a Milda už také není co býval...ten řeší jen Novičok.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahr...nicni_kzem

 

0 Citovat

Jaké marketingové výzkumy? To je jen z firemního FB profilu a zpráv z Twitteru. Kdyby to aspoň bylo na základě marketingových výzkumů, tak bychom se mohli tetelit blahem...

0 Citovat

tramin napsal(a):

[citace="Надежда Константиновна Крупская"]

Severokorejské ministerstvo zdravotnictví žádnou vakcínu nevyvíjí, protože Severní Korea problém s koronavirem nemá.

 

Jasně, tam se to léčí popravou :-)

[/citace]

Nejen poprava, neméně důležitá je i následná kremace. Mají tam na rozdíl od nás účinné postupy jak zabránit epidemii.

https://zpravy.aktualne.cz/zahra...47ab5f122/

 

0 Citovat

Dnešní čtvrtečník je teda zatím největší zklamání, rád bych se dozvídal něco aspoň trošku exkluzivního. Ne status který koluje po internetu už několik dní.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Ne status který koluje po internetu už několik dní.

Autor ho vložil před 23hod

0 Citovat

Oukej, tak stejně jsem ho stihnul vidět tolikrát, že mě zklamalo vidět ho znovu.

 

0 Citovat

Nesmíš chtít každý týden posvícení 🙃

0